atilla

1979 yılından bugüne moda günlerinde Türkiye'nin her köşesine ulaşmanın yanı sıra Avusturalya'dan Arap Emirlikleri'ne, Amerika'dan Berlin'e Türkiye'mizi temsilen yurtdışında 'Moda Gösterilerinde Uluslararası İmza' olmanın gururunu taşıyoruz.

Hizmet sektöründe yurtiçinden yurtdışına uzanan global başarı çizgimizi yılların olgunlaştırdığı titiz ve ciddi iş anlayışımızla bugünlere taşıdık. Sorumluluklarımızı seçkin, seviyeli ve bilgili çalışma arkadaşlarımızla omuz omuza paylaşarak yerine getirdik. Sergilenen, gösterilen, tanıtılan ve izlenebilir her etkinliğe ayrıcalıklı 'Vizyon' imzasını attık. Modadan defileye, reklamdan güzellik yarışmalarına, festivallerden komple organizasyonlara uzanan zengin bir portföyün yaratıcısı olabilmenin onurunu, keyfini yaşadık.

Bunları kamuoyuna yansıtmadaki başarımız bizi ismimize yaraşır boyutta 'Türkiye'nin Vizyonu' olma derecesine yükseltti. Yenilikleri her zaman farklı sağlayan Vizyon Production'ın deneyimli kadrosu size ve markanıza her zaman değer katmaktan gurur duyacaktır. 

2021 yılı itibarıyla 2 ortak ile güçlenerek çalışmalarına devam etmektedir.

Saygılarımızla

Atilla Kaplakarslan Arif Işık Av. Kasım Aksoy

Kurucu Ortak Ortak Ortak

Ödüllerimiz

2018 FASHION TV 7.MODA ÖDÜL TÖRENİ / YAŞAM BOYU MESLEK ve ONUR ÖDÜLÜ

2017 BİREY EĞİTİM KURUMLARI YILIN EN İYİ SİVİL TOPLUM KURULUŞU VE BAŞKANI

2016 DÜNYA YAŞLILIK DERNEĞİ / ZAMANI TERSİNE KURANLAR ÖDÜLÜ

2015 TÜRK KIZILAYI ÖDÜL TÖRENİ / YILIN FARK YARATAN VAKFI

2013 KONYA MEVLAN BARIŞ VE HOŞGÖRÜ ÖDÜLLERİ / YILIN EN BAŞARILI VAKFI

2013 MAGAZİNCİ.COM YAŞAM BOYU MESLEK VE ONUR ÖDÜLÜ

2011 ENGELSİZ YAŞAM VAKFI BAŞKANI

2010 ANKARA OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ 50. YIL ONUR PLAKETİNİ MİLLİ EĞİTİM BAKANI Sayın Doç.Dr. Hüseyin ÇELİK'in elinden alındı

2009 KKTC YILIN EN İYİ AJANSI

2008 KKTC ÜSTÜN HİZMET ve BAŞARI ÖDÜLÜ

2007 MAGAZİN GAZETECİLERİ DERNEĞİ “YAŞAM BOYU MESLEK ve ONUR ÖDÜLÜ“