BASIN BÜLTENİ

14 Mayıs 2018 Pazartesi

 

DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI

 

ENGELSİZ YAŞAM VAKFI 8. YILIN EN İYİLERİ ÖDÜL TÖRENİ” 14 Mayıs Pazartesi akşamı Volkan SEVERCAN& Deray YURDAKUL’un sunuculuğunda Ayça KURU’nun Kırmızı Halı Röportajlarıyla DOUBLE TREE by HİLTON İSTANBUL TOPKAPI Balo Salonu’nda görkemli bir törenle TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİT ve DUL YETİMLERİ DERNEĞİ ile HAYALLER GERÇEK OLSA DERNEĞİ / KELEBEK ÇOCUKLAR YARARINA gerçekleştirilecektir.

 

Bu yıl Vizyon Production & Bonart Ajans tarafından gerçekleştirilecek organizasyon, KRAL TV tarafından Banttan yayınlanacak SanatPolitika, Sinema, Tv, Sahne ve İş Dünyasının EN’leri Vakfın yaptığı anketlerle 2017 yılı için YILIN EN İYİLERİ’ni belirlemiştir. Ayrıca ENGELSİZ YAŞAM VAKFI 2017 Yılının En Başarılı SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ’nin yanısıra SİNEMA, SAHNE, SPOR ve TİYATRO dünyasının duayen sanatçılarınada “YAŞAM BOYU MESLEK ve ONUR ÖDÜLLERİverilecektir.

 

ENGELSİZ YAŞAM VAKFI / KURUCU ÜYELERI

 

Atilla KAPLAKARSLAN ( Vakıf Başkanı ) ( Vizyon Production )

Av. Edip ÖNDER ( Bşk.Yrd. ) ( Önder Hukuk )

Ramazan Burak TELLİ ( Avrupa Yatırım Holding & Avrupagöz Group )

Volkan AKÇIRAY ( Finans Danışmanı )

Emrah YEDEKÇİ ( Anatolia System )

Av. Özkan KOÇ ( Bakırköy eski Cumhuriyet Savcısı )

Dt. Erol ŞEREF ( Diş Hekimi )

Nezih Ertuğrul ERDEM ( Noya Eğitim ve Danışmanlık )

Yavuz TORAMAN ( Producttion Ses – Işık Sistemleri )

Burhan AKDAĞ ( Gazeteci - Yazar )

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Atilla KAPLAKARSLAN ( Başkan )

Av. Edip ÖNDER ( Bşk.Yrd.)

Arif IŞIK ( Muhasip )

Yavuz TORAMAN ( Asil Üye )

Özlem Safiye KURT ( Asil Üye )

Şeniz ULUSOY ( Üye )

Esra ÖZKEÇECİ ( Üye )

Cevat AKTAŞ ( Üye )

 

Bilgilerinize sunulur. Saygılarımızla

 

Atilla KAPLAKARSLAN                                            Caner BUDAK

ENGELSİZ YAŞAM VAKFI Bşk.                                Vakıf Denetleme Kurulu Üyesi ve Medya Danışmanı

 

 

 

ENGELSİZ YAŞAM VAKFI

“ 8. YILIN EN İYİLERİ 2017 ÖDÜL TÖRENİ “

 

VAKIF ÖZEL ÖDÜLLERİ

*​ AMPUTE MİLLİ FUTBOL TAKIMI

*​ ANADOLU ATEŞİ / Mustafa ERDOĞAN

*​ DENİZ AKBULUT

*​ FİLM-SAN VAKFI

*​ HAYALLER GERÇEK OLSA DERNEĞİ

*​ EYÜP DOSTLARI VAKFI / Eğitime Katkılarından Dolayı

 

YAŞAM BOYU MESLEK VE ONUR ÖDÜLLERİ

*​ MÜJDAT GEZEN

*​ SELDA ALKOR

*​ ERCAN BOSTANCIOĞLU ( ATEŞ BÖCEĞI ERCAN )

*​ DEVLET DEVRIM

*​ BAHAR ÖZTAN

 

1.​ YILIN EN İYİ SİNEMA FİLMİ

AYLA / Yapımcı Mustafa USLU

 

2.​ YILIN EN BAŞARILI YÖNETMENİ

Yönetmen Can ULKAY / AYLA FİLMİ

 

3.​ YILIN EN İYİ SİNEMA KADIN OYUNCUSU

Sinem USLU

 

4.​ YILIN EN İYİ SİNEMA ERKEK OYUNCUSU

İsmail HACIOĞLU

 

5.​ YILIN EN İYİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ KADIN SANATÇISI
Umut AKYÜREK

 

6.​ YILIN EN İYİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ ERKEK SANATÇISI

Coşkun SABAH

 

7.​ YILIN EN İYİ POLİSİYE DİZİSİ

ARKA SOKAKLAR / ERLER FİLM / KANAL D

 

8.​ YILIN EN İYİ AİLE KOMEDİ DİZİSİ

ÇOCUKLAR DUYMASIN / MinT Motion Pictures / KANAL D

 

9.​ YILIN EN BEĞENİLEN DİZİ ÇİFTİ

Tamer KARADAĞLI / Pınar Altuğ ATACAN

 

10.​ YILIN EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN DİZİ BAYAN OYUNCUSU

Aleyna SOLAKER

 

11.​ YILIN EN İYİ KOMEDİ PROGRAMI

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW / SHOW TV

 

12.​ YILIN EN İYİ TV SOHBET PROGRAMI

Doğa RUTKAY’la Her Şey Bu Masada / BLOOMBERG TV

 

13.​ YILIN EN İYİ TİYATRO OYUNU

YEDI KOCALI HÜRMÜZ

 

14.​ YILIN EN İYİ TİYATRO ERKEK OYUNCUSU

İlker AYRIK

 

15.​ YILIN EN İYİ TİYATRO KADIN OYUNCUSU

Birce AKALAY

 

16.​ YILIN EN İYİ KLIBI

Aylin COŞKUN “ SİNSİRELLA “

 

17.​ YILIN EN İYİ POP MÜZİK ERKEK SANATÇISI

Cem BELEVİ

 

18.​ YILIN EN İYİ POP MÜZİK KADIN SANATÇISI

Derya ULUĞ

 

19.​ YILIN EN BAŞARILI MÜZİK KANALI

KRAL TV

 

20.​ YILIN EN İYİ HABER KANALI

NTV

 

21.​ YILIN EN İYİ KADIN HABER SPİKERİ
Simge FISTIKOĞLU / NTV

 

22.​ YILIN EN İYİ ERKEK HABER SPİKERİ
Cem ÖĞRETİR / ATV

 

23.​ YILIN EN İYİ KADIN KUŞAĞI PROGRAMI

Esra EROL’da / ATV

 

24.​ YILIN EN İYİ FANTEZİ HALK MÜZİĞİ KADIN SANATÇISI

Ebru YAŞAR

 

25.​ YILIN EN İYİ SAHNE PERFORMANSI

DENİZ SEKİ

 

26.​ YILIN EN İYİ SPOR PROGRAMI

STADYUM / TRT1

 

27.​ YILIN EN İYİ YORUMCUSU

Koray AVCI

 

28.​ YILIN EN BAŞARILI YARIŞMA PROGRAMI

SURVIVOR – TV8

 

29.​ YILIN EN BAŞARILI RADYOSU

KRAL POP RADYO

 

30.​ YILIN EN İYİ CEMİYET DERGİSİ

KLASS MAGAZİN / Muammer KAPUCUOĞLU

 

31.​ YILIN EN İYİ BUSINESS OTELİ

DOUBLE TREE BY HILTON ISTANBUL TOPKAPI

 

32.​ YILIN EN BAŞARILI GENÇ İŞ KADINI

Özlem Safiye KURT

 

33.​ YILIN EN İYİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ

MetroPort Avm

 

34.​ YILIN EN İYİ ERKEK GİYİM MARKASI

DANIEL’S PARIS

 

35.​ YILIN EN İYİ MÜCEVHER TASARIMCISI

CAN MUHTAR / MİNA MÜCEVHERAT

 

36.​ ÇANAKKALE’DE YILIN EN GENÇ GİRİŞİMCİ İŞADAMI

Lokman EVİŞ

 

37.​ YALOVA’DA YILIN EN İYİ PROJESİ

AKYOL İNŞAAT

 

38.​ YILIN EN İYİ SAÇ EKİM MERKEZİ

AVRUPA SAÇ EKİMİ / Mehmet GÜÇLÜ

 

39.​ YILIN EN İYİ RESTAURANTI

NAMLI KEBAP & STEAK HOUSE

 

40.​ YILIN EN İYİ KİŞİSEL GELİŞİM PROFESYONELİ

Pınar ERDEM